Naudojimo instrukcijos E-Energy

Kaip naudotis lizdu E-Energy

Energijos taupymo lizdas E-Energy yra novatoriškas produktas, sukurtas pagal visus naujausius standartus. Jo taikymas yra labai paprastas ir paprastas. Tai ras savo vietą absoliučiai kiekvienuose namuose ir ją galima įsigyti Lietuvoje. Lizdas tiekiamas apsauginėje pakuotėje kartu su naudojimo instrukcijomis ir visomis techninėmis specifikacijomis. „E-Energy" tiesiog reikia prijungti prie įprastų namo lizdų, kurie yra prijungti prie viso tinklo.

Taikymo sritis Efektyvumas
Įprastame buitiniame lizde su prasta instaliacija penkiasdešimt%
Įprastame buitiniame lizde su gerais laidais 80%
Ilgintuve šimtas%

Kam reikalingas šis produktas

Kaip naudotis lizdu E-Energy ir išsaugoti

Lizdas puikiai tinka tiems, kurie nori sąmoningai kreiptis į energijos suvartojimą. Šis produktas yra puikus energijos taupymas, kurį galima pamatyti sąskaitose už elektrą. Skaitiklio rodmenys sumažės 30–50%. Tai bus puikus sprendimas tiems, kurie turi problemų dėl įtampos kritimo namuose arba dažnai sugenda elektros prietaisai. Be to, lizdai puikiai tinka bet kokiam dekorui.

Kontraindikacijos dėl prietaiso naudojimo

Išleidimo angos draudžiama tiems, kurie turi namą, kuriame jau yra energijos taupymo prietaisai. Nebus daug prasmės pirkti tiems, kurie gyvena labai senuose ir apgriuvusiuose būstuose. Paprastai laidai juose yra labai seni ir turi gedimų. Jo naudojimo poveikis nebus toks stiprus. Puikus sprendimas būtų pakeisti laidus namuose ir tik tada naudoti išleidimo angą. Šios investicijos atsipirks per 4 mėnesius.