Atsiliepimai apie E-Energy

 • Lukas
  Nusipirkau E-Energy lizdą, kad kažkaip sumažėčiau sąskaitas už elektrą. Nesitikėjau, bet jau kitą mėnesį pradėjau mokėti daug mažiau už šviesą. Prietaisas yra labai kompaktiškas ir negadina bendros kambarių išvaizdos. Išleidimo angos naudojimas yra kuo paprastesnis. Kiekvienas gali tai susitvarkyti. Programos pranašumus galima pastebėti jau kitą mėnesį.
  E-Energy
 • Liepa
  Jau pusmetį naudoju „E-Energy" ir tiesiog stebiuosi, kaip ši išparduotuvė atlieka savo darbą. Aš pradėjau mokėti tik centus už elektrą. Sutaupytus pinigus pagaliau galima išleisti kažkam naudingam. Aš tikrai rekomenduoju išleidimo angą.
  E-Energy
 • Kajus
  Mano draugas neseniai nusipirko šią prekybos vietą. Tai, kaip jis svajojo apie sąskaitas už elektrą, mane tiesiog šokiravo. Apskritai aš taip pat nusipirkau. Jis nesigailėjo nė lašo. E-Energy tikrai padeda taupyti pinigus.
  E-Energy
 • Gabrielius
  Šį įrenginį įsigijau ne tik tam, kad sutaupyčiau nedideles sąskaitas. Labiausiai norėjau, kad prietaisai tarnautų ilgiau dėl teisingo apkrovų paskirstymo tinkle. Aš nebekankinu dėl staigių elektros energijos tiekimo sutrikimų. Ir gera premija - su „E-Energy" dabar už elektrą moku daug mažiau.
  E-Energy
 • Gabrielius
  Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad toks dalykas gali pradėti taupyti mano pinigus. „E-Energy" lizdas ir taip nėra brangus, o po mėnesio, dėka sutaupytų pinigų, jo kaina visiškai pasiteisino. Aš patariu visiems įsigyti šį įrenginį!
  E-Energy
Vartotojo reitingas E-Energy
4.1
5